Červenec 2013

nevím co bych napsala

29. července 2013 v 12:18 Novinky
Ahoj,já fakt nevím co bych napsala sobotu neděli jsem přemíšlela a nenapsala jsem nic,protože jsem nevěděla co.Hmm ani teď nevím co napsat ale píšu jen aby jste věděly že jsem ještě doma ale zítra brzo ráno pojedu na chalupu.Budu mít tablet ale víte on se tam strašně seká tak tam nic nenápíšu.No a dneska jedu na koně budu jenom jezdit doufám že nebudu mít Juráše.Ale budu mít asi Suzi :-).No a jinak na ranči se maj dobře ještě jsem nedala urt na to rajče ten fotopříběh z té chalupy,já to furt odkládám :(.Ale příští týden to tam určitě dám a teď nemůžu fotit žádný fotopříběh protože jsem nechala všechny jezdce na chalupě.Hmm no tak ahoj natali05.

Smutná zpráva!!

27. července 2013 v 12:08 Novinky
Ahoj,včera jsem byla na koních a dozvěděla jsem se velmi špatnou zprávu a to že umřel koník,byla to klisnička která měla hříbátko,moc se mi po ni stýska protože jsem ji měla ráda.Tak po ni jen zůstalo krásná černá klisnička (hříbě).
A tady je její foto jmenovala se Capy:


Den 04 - Nejnovější model

26. července 2013 v 8:00 models challange
Nejnovější model mám Dartmoorského poníka.Kupovala jsem si ho v březnu.A jmenuje se Nerro.


a sakra ted je to těžké musím se rozhodnout

24. července 2013 v 8:00 Novinky
Ahoj,no mamka mi řekla že mi koupí na narozeniny bud toho breyra nebo 6 schleichu a nebo 4 schleichy a 1 sadu s panáčkem a sedlom jak je ta nová sadu pro rok 2013.No já nevím jak se mám rozhodnout jestli pro breyera nebo pro SCH.Poraďte prosímm.
Ahoj natali05.

králíčí hop

23. července 2013 v 8:00 Novinky
Ahoj,no chtěla bych soutěžít na soutěžích s Mazlíkem v králíčím hopu.Ale nejtěší by bylo naučit Mazlíka na postrojek on moc v něm nechce chodit ale jen když má i zaapnuté vodítko.No chcu ho to učit ale jen nevím jak mám vyrobit překážky :((.
Tak zatím ahoj natali05.

budu přednastavovat články

21. července 2013 v 19:57 Novinky
Ahoj,zítra jedu na koně a hned s koní jedu na chalupu,takže tu zase nebudu.Ale přednastavím článek.Takže ale nebudu týden nikomu nic komentovat tak at víte.No včera jsem měla ráno a dneska ráno službu na koních,včera jsem za odměnu jezdila na Juráškovy a holky ho lonžovaly a on se splašil rozcválal se a já jsem s něho spadla.Mamce jsem to neřekla protože a ani neřeknu talže pššš :DD.
A to je všechno tak ahoj natali05.

Den 03 - Nejstarší model (první model, který sis koupil/a

19. července 2013 v 10:24 models challange
Nejstarší nebo spíš model kterého jsem si koupila jako první je Registána,dostala jsem ho na narozeniny od kamarádky,v roce 2006 :DD.


ahooj,dlouho jsem nenapsala

18. července 2013 v 20:17 Novinky
ahoj,ja vim dlouho jsem tu jakk zas nebyla,ale jsem na chalupě a tady je blby signal,tak že je tablet pomaly a nic nemužu napsat.Ale zitra se vracim domu a v nedeli nebo v pondeli napišu models challange.
tak ahoj natali05.Mrkající

a ještě něco

13. července 2013 v 17:53 Poraďte mi prosím!!!
Potřebovala bych ještě poradit jestli muže být panenka barbie na breyera classic.
Děkuju za odpovědi Usmívající se

Potřebuju poradit

13. července 2013 v 16:56 Poraďte mi prosím!!!
Ahoj,možna mi mamka koupi na narozky breyra.A potřebovala bych poradit jestli mám koupit tihle deku s bandážma a tyhle podsedlovky s bandážma i když jsou na tradional ale já jsi chcu koupit classica.Bude to mít dobré classic???Mockrát děkuju...